Studniówka Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie – Fotorelacja

Studniówka Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie, wielkie wydarzenie, mnóstwo wrażeń, uśmiechu i wspomnień.

46 Wczoraj, 26.01.2013r. Odbyła się już druga i ostatnia studniówka w Choszcznie.
Od samego początku maturzyści delikatnie się stresując uśmiechali się i cieszyli, że właśnie w tej chwili mogą tu być. Mnóstwo przygotowań ze strony rodziców, nauczycieli i ich samych zaowocowało właśnie tego wieczoru.
W Studniówce brało udział około 400 osób, to bardzo wiele! Po przepięknej części oficjalnej, przemówieniach, które dawały do myślenia, wygłoszonych przez  p. Dyrektora Grzegorza Jacka Brzustowicza, p. Starosty Choszczeńskiego Lesława Śliżewskiego, p. Marleny Panek- Jerzykowskiej oraz rodziców tegorocznych maturzystów, po polonezie,  przyszedł czas na zabawę, bez zmartwień i całkowicie beztroską, ponieważ uczniowie postanowili cieszyć się daną chwilą – wiedzieli, że kolejnej ich studniówki nie będzie.
Motyw balu weneckiego, po przygaszeniu świateł nadał sali pięknego klimatu, dzięki któremu nie potrafiono usiedzieć przy stole. Odbyły się również taneczne zawody, dzięki którym wyłoniono króla i królową balu. Cudownie wyglądające i przesmaczne torty idealnie dopełniły studniówkową całość.

15 Tegoroczni abiturienci pragną z całego serca podziękować wszystkim, którzy dołożyli wszelkich starań, by ten wieczór był jednym z piękniejszych w ich życiu – za to, że mogli tak wspaniale przeżyć tą jedyną taką, magiczną noc w ich życiu. Gdyby nie pomoc, zaangażowanie i mnóstwo pomysłów jakie zawierała w sobie studniówka, nie byłoby tak wyjątkowo i tajemniczo. Maturzyści są pewni, że następnego takiego wieczoru w ich życiu nie będzie, dlatego też z szerokimi uśmiechami na buziach dziękują, powtarzając, że było cudownie.

Emilia Skiba

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
admin

Autor: Mateusz Iwanowski

Blisko już 4 lata zajmuje się reklama w internecie. Każda wolną chwile poświęcam na trenowanie Kajak Polo w Choszcznie. Od października 2012 Hobbistycznie prowadzę serwis Choszczno.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>